Y1749100R050A9L
MFR.Part #
Y1749100R050A9L
JLCPCB Part #
C1496894
Description
-55℃~+125℃ 100.05Ω 300mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS