RN65E4812BRSL
MFR.Part #
RN65E4812BRSL
JLCPCB Part #
C1813573
Description
-65℃~+175℃ 48.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors