ERL202K3700FKEB500
MFR.Part #
ERL202K3700FKEB500
JLCPCB Part #
C3434978
Description
-65℃~+175℃ 2.37kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors