Y000791K0000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y000791K0000T0L
JLCPCB Part #
C1485645
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 91kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors