ERL2033K200FKEK500
MFR.Part #
ERL2033K200FKEK500
JLCPCB Part #
C3389410
Description
-65℃~+175℃ 33.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors