SMBJ22D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ22D-M3/H
JLCPCB Part #
C1979142
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
17.1A@10/1000us 22V 26.6V 35.1V 500nA 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS