ERL2020R500FKEK500
MFR.Part #
ERL2020R500FKEK500
JLCPCB Part #
C3517010
Description
-65℃~+175℃ 20.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors