ERL20205R00FKEK500
MFR.Part #
ERL20205R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3391295
Description
-65℃~+175℃ 205Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors