CRCW0805187RFKTA
MFR.Part #
CRCW0805187RFKTA
JLCPCB Part #
C3939855
Description
-55℃~+155℃ 125mW 187Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount