ERL07510K00GKEA500
MFR.Part #
ERL07510K00GKEA500
JLCPCB Part #
C3358210
Description
-65℃~+175℃ 250mW 510kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors