BFC238344622
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238344622
JLCPCB Part #
C3791975
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.4kV 6.2nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS