RNC60K1001DMR36
MFR.Part #
RNC60K1001DMR36
JLCPCB Part #
C3431072
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors