ERL07510K00GKEK500
MFR.Part #
ERL07510K00GKEK500
JLCPCB Part #
C6244197
Description
-65℃~+175℃ 250mW 510kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors