ERL073K0900FKEK500
MFR.Part #
ERL073K0900FKEK500
JLCPCB Part #
C3554431
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors