ERL0730K100FKEK500
MFR.Part #
ERL0730K100FKEK500
JLCPCB Part #
C3511474
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors