TNPU12063K16BZEN00
MFR.Part #
TNPU12063K16BZEN00
JLCPCB Part #
C4322185
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS