ERL073K0100FKEK500
MFR.Part #
ERL073K0100FKEK500
JLCPCB Part #
C3535584
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors