ERL072K2000GKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL072K2000GKEK500
JLCPCB Part #
C3424289
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 2.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors