ERL072K4000GKEK500
MFR.Part #
ERL072K4000GKEK500
JLCPCB Part #
C3480348
Description
-65℃~+175℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors