ERL072K7000GKEK500
MFR.Part #
ERL072K7000GKEK500
JLCPCB Part #
C3571783
Description
-65℃~+175℃ 2.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors