ERL0722M000GNEA500
MFR.Part #
ERL0722M000GNEA500
JLCPCB Part #
C3531081
Description
-65℃~+175℃ 22MΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors