RN50C3972BRSL
MFR.Part #
RN50C3972BRSL
JLCPCB Part #
C3414572
Description
-65℃~+175℃ 39.7kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors