BFC233823102
MFR.Part #
BFC233823102
JLCPCB Part #
C3296737
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 1nF 310V X2 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS