ERL05332K00FKEK500
MFR.Part #
ERL05332K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3407361
Description
-65℃~+175℃ 125mW 332kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors