RLR05C6800GSR36
MFR.Part #
RLR05C6800GSR36
JLCPCB Part #
C3448396
Description
-65℃~+150℃ 125mW 680Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors