RN60E2260FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E2260FRSL
JLCPCB Part #
C1801947
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 226Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors