MKP1845333166
MFR.Part #
MKP1845333166
JLCPCB Part #
C5769140
Package
Plugin,D6xL17mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 33nF ±20% Plugin,D6xL17mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS