ERL05110R00FKEB500
MFR.Part #
ERL05110R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3487091
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors