RNC55J49R9BRB14
MFR.Part #
RNC55J49R9BRB14
JLCPCB Part #
C1456372
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors