ERL05118R00FKEB500
MFR.Part #
ERL05118R00FKEB500
JLCPCB Part #
C5688352
Description
-65℃~+175℃ 118Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors