ERC70750R00DEEK500
MFR.Part #
ERC70750R00DEEK500
JLCPCB Part #
C3500292
Description
-65℃~+175℃ 750mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS