ERC70150R00BEEK500
MFR.Part #
ERC70150R00BEEK500
JLCPCB Part #
C3474287
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS