RN65D3832FRSL
MFR.Part #
RN65D3832FRSL
JLCPCB Part #
C1796942
Description
-65℃~+175℃ 38.3kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors