BZG03C75-M3-18
MFR.Part #
BZG03C75-M3-18
JLCPCB Part #
C7223630
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 100Ω 1uA@56V 70V~79V 75V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS