CMF651K3000FHBF
MFR.Part #
CMF651K3000FHBF
JLCPCB Part #
C1420284
Description
1.3kΩ 1.5W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors