MCT0603MD2321BP100
MFR.Part #
MCT0603MD2321BP100
JLCPCB Part #
C1715824
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS