ERC6515K000FKEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC6515K000FKEK500
JLCPCB Part #
C3569333
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS