ERC5515R000FKEK500
MFR.Part #
ERC5515R000FKEK500
JLCPCB Part #
C3517530
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS