ERC5553R600FKEK500
MFR.Part #
ERC5553R600FKEK500
JLCPCB Part #
C3402673
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS