CRCW25121K07FKTG
MFR.Part #
CRCW25121K07FKTG
JLCPCB Part #
C4266262
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount