ERC5553K600FKEK500
MFR.Part #
ERC5553K600FKEK500
JLCPCB Part #
C3361984
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS