ERC55422K00FHEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC55422K00FHEB500
JLCPCB Part #
C3465329
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 422kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS