RN60C2212DBSL
MFR.Part #
RN60C2212DBSL
JLCPCB Part #
C3408347
Description
-65℃~+175℃ 22.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors