ERC5537R400BHEK500
MFR.Part #
ERC5537R400BHEK500
JLCPCB Part #
C3575386
Description
-65℃~+175℃ 125mW 37.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS