TNPW08051K15BYEA
MFR.Part #
TNPW08051K15BYEA
JLCPCB Part #
C1720538
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 150V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS