MCT06030E6800BP500
MFR.Part #
MCT06030E6800BP500
JLCPCB Part #
C4180090
Description
-55℃~+125℃ 100mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS