ERC55332K00DKEA600
MFR.Part #
ERC55332K00DKEA600
JLCPCB Part #
C3424841
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 332kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS