RNC60H9532BMRE6
MFR.Part #
RNC60H9532BMRE6
JLCPCB Part #
C3463915
Description
-65℃~+175℃ 250mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors