RNR60H98R8BRB14
MFR.Part #
RNR60H98R8BRB14
JLCPCB Part #
C1469535
Description
-65℃~+175℃ 250mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors