RN55C5762FRSL
MFR.Part #
RN55C5762FRSL
JLCPCB Part #
C3400926
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors